Možná o vás vaši zákazníci nevědí

Jestliže se potýkáte s malou návštěvností vašeho obchodu, zamyslete se nad tím, zda nemůže být důvodem vašich potíží absence kvalitních webových stránek. Důvod totiž může být naprosto jednoduchý – zákazníci si k vám doposud nenašli cestu jednoduše proto, že o vás zkrátka neví. Rozhodně by se něco takového nějakému obchodníkovi nestalo poprvé. Především zástupci starší generace obchodníků jsou stále zvyklí na to, že si stačí někde ve městě otevřít krám, před něj postavit reklamní ceduli s nabídkou a třeba čas od času po městě roznést pár letáků. Tak to dříve k solidními úspěchu stačilo. Ovšem od doby, kdy do hry vstoupil internet, se podoba propagace zboží a obchodů, které ho nabízejí značně proměnila. Bez vlastních webových stránek se tak dnes obejde jen málokterý obchodník.

data

A tato situace má své mnohé výhody, ale i nevýhody.
Jednu nevýhodu jsme již zmínili výše. Mnozí obchodníci hřeší na své zaběhané způsoby, a ač nabízejí maximálně kvalitní zboží za skvělé ceny, tak se o nich nikdo z širšího okolí nedozví. A to třeba ani v případě, kdy se jedná o specializovanou prodejnu, jejíž zboží není možné jen tak snadno sehnat. Informace se mezi zákazníky šíří přeci jen omezenou rychlostí a než se dostane k někomu, kdo by si podobnou věc rád pořídil, tak už si ji třeba koupí jinak, přes internet. A právě za velice specifickým zbožím dnes lidé na internet velice často míří, neboť nevěří tomu, že by právě taková specializovaná prodejna mohla být zrovna v jejich okolí. A čím méně lidé chodí ven a čím více času tráví u počítače, tím mají přirozeně menší přehled o tom, co se v jejich okolí děje.

www

Pakliže však vlastní webové stránky máte, získáte tím spoustu skvělých výhod. Stačí si pohlídat jejich seo optimalizaci a hned je vás všude dobře vidět, takže se o vás dozví i zákazníci třeba z druhého konce republiky, kteří by do vaší prodejny jinak nedorazili.

A k tomu mít vlastní kvalitní web stačí dnes jen málo. Tvorba www stránek Karlovy Vary pro vás může být tím nejlepším a nejsnazším řešením ve vašem městě.